Szkoła Podstawowa im. F. Żwirki i S. Wigury w Maliszewie

Podręczniki 2023/2024

Informacja o podręcznikach dla oddziału przedszkolnego

na rok szkolny 2023/2024

1.

Pakiety  - zostaną zamówione przez wychowawcę we wrześniu (wpłata na podręczniki w pierwszym tygodniu września)

2.

Język angielski – podręczniki zostaną zamówione we wrześniu przez nauczyciela przedmiotu (wpłata na podręczniki w pierwszym tygodniu września)

3.

Religia – ,,Tak! Jezus mnie kocha” – podręcznik do religii (zakup podręcznika we własnym zakresie)

Wydawnictwo: Jedność

Autorzy: Dariusz Kurpiński, Jerzy Snopek

Informacja o podręcznikach

dla klas I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII

Szkoły  Podstawowej w Maliszewie

na rok szkolny 2023/2024

Uczniowie klas I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023 objęci są dotacją MEN i otrzymują darmowe podręczniki zamówione przez szkołę.

Podręczniki będą własnością szkoły i udostępniane będą uczniom do używania przez okres roku szkolnego. Po zakończeniu roku uczniowie będą oddawali podręczniki do biblioteki szkolnej. Za ewentualne zniszczenie i uszkodzenie podręcznika będą odpowiadali materialnie rodzice ucznia.

Rodzice uczniów wymienionych klas zobowiązani są tylko do kupna podręczników do nauki religii.

Religia dla klasy I szkoły podstawowej

,,Poznaję Boży świat” –  podręcznik.  Wydawnictwo: JEDNOŚĆ

Religia dla klasy II szkoły podstawowej

,,Odkrywam królestwo Boże”- podręcznik. Wydawnictwo: JEDNOŚĆ